Столик вразив якістю. Він доволі вагомий, його не легко здвинути. Знизу на ніжках стола та стільця нанесене покриття щоб не шкодило підлозі і пересувалося м'яко. Дитина зростом 85 см не буде доставати ніжками до пола сидячі на стільці, але нічого, це питання часу. Приємна ціна, яку потрібно ще пошукати. В інших місцях вони дорожчі, хоча товар один і той же. Покупкою дуже задоволені, радимо
Столик вразив якістю. Він доволі вагомий, його не легко здвинути. Знизу на ніжках стола та стільця нанесене покриття щоб не шкодило підлозі і пересувалося м'яко. Дитина зростом 85 см не буде доставати ніжками до пола сидячі на стільці, але нічого, це питання часу. Приємна ціна, яку потрібно ще пошукати. В інших місцях вони дорожчі, хоча товар один і той же. Покупкою дуже задоволені, радимо
Товар такий же як на фото, гарна якість.
Дякую, працює чудово
Швидко відправили.
Якісний товар.