
Настільний футбол на штангах 2368 дерев'яний 88-63-22см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2368
2 455 ₴
2 210 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 505-79-31
Настільний футбол на штангах2368— це захоплива настільна гра, яка дає змогу брати участь від однієї до чотирьох осіб у кожній команді.
Іграшка виготовлена з дерев'яних елементів, має міцну конструкцію, якісні ігрові штанги з металу з великими гумовими ручками, зручні ніші для м'ячів.. Є шкала ведення рахунку на штангах.
- довжина: 88 см;
- ширина: 63 см;
- висота: 22 см;
- розмір паковання: 42-90-10см
Будь ласка, зверніть увагу! Менеджери магазину завжди зв'язуються з покупцем телефоном, зазначеному в замовленні для узгодження всіх нюансів відправлення. Усі цікаві питання щодо товару та його характеристик клієнт може задати безпосередньо під час телефонної розмови з менеджером інтернет-магази, або за допомогою чату, а також viber. Надсилає товар упродовж трьох календарних днів із моменту оформлення клієнтом замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні Характеристики, колір і малюнок виробу без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Матеріал столу | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 900 мм |
| Ширина упакування | 420 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 210 ₴
