
Настільна гра 2 в 1 2400 аерохокей футбол дерев'яний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2400
1 473 ₴
1 326 ₴
Показати оптові ціни-10%
+380 (66) 905-01-75
- +380 (97) 505-79-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір складається з 2 ігрових панелей — хокея, футболу.
Дерево, 2в1(на штангах, пов.хокей), 60,5-51-в10см, шкала ведення рахунку, в кор-ці
- 61-30-6,5см
Гра 2400- це проста та захоплююча гра, яка ідеально підходить для дітей від 3 років. Гра допомагає дітям розвивати координацію рук та очей, а також дрібну моторику. Гра також допомагає дітям навчитися працювати в команді та взаємодіяти один з одним.
Будь ласка, зверніть увагу! Менеджери магазину завжди зв'язуються з покупцем телефоном, зазначеному в замовленні для узгодження всіх нюансів відправлення. Усі цікаві питання щодо товару та його характеристик клієнт може задати безпосередньо під час телефонної розмови з менеджером інтернет-магази, або за допомогою чату, а також viber. Надсилає товар упродовж трьох календарних днів із моменту оформлення клієнтом замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні Характеристики, колір і малюнок виробу без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 2 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 326 ₴




