
Синтезатор 3738 з мікрофоном 44 клавіші 75 см запис від мережі та на батарейках
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3738
884 ₴
795 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 505-79-31
На інструменті є кнопки керування гучністю й темпом мелодій. У будь-який момент можна почати записувати свою мелодію, оскільки на панелі є також вбудований мікрофон.
Особливості:
44 клавіш, регулятор гучності
функції:
програш мелодій, пісень
караоке
запис
світло
У комплекті:
мікрофон
MP3
Працює від мережі та від батарейок
Будь ласка, зверніть увагу! Менеджери магазину завжди пов'язуються з покупцем по телефону, зазначеному в замовленні для узгодження всіх нюансів відправлення. Усі цікаві питання щодо товару та його характеристик клієнт може задати безпосередньо під час телефонної розмови з менеджером інтернет-магази, або за допомогою чату, а також viber. Надсилає товар упродовж трьох календарних днів із моменту оформлення клієнтом замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні Характеристики, колір і малюнок виробу без повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 795 ₴

